top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Бізнес та бухгалтерія без паперу: M.E.Doc запустив флешмоб «Колір настрою - ЗЕЛЕНИЙ!»

Щорічно в четвертий четвер жовтня весь світ відзначає День без паперу (World Paper Free Day). Саме в цей день M.E.Doc запускає флешмоб «Колір настрою - ЗЕЛЕНИЙ!», під час якого кожен у Фейсбуці може поділитися досвідом чи ідеями, на що він здатен, аби відмовитися від використання канцелярського паперу і перейти на безпаперові технології на користь збереження природніх ресурсів.

Кожен бухгалтер або підприємець з M.E.Doc вже є рятівником природи! Адже, щоб забезпечити один середньостатистичний офіс папером на рік, знищується приблизно 30 дерев. За 18 років роботи програми, перейшовши ще з самого початку на електронну звітність та ставши євангелістами безпаперових технологій, ми разом із вами зберегли цілі ліси дерев.

Ми всі безпосередньо причетні до Міжнародного дня без паперу. Кожен з нас – справжня Зелена Богиня чи Зелений Бог! 

З вдячністю за вашу прихильність сучасним технологіям та для вашого натхнення співробітники M.E.Doc зняли для вас позитивний відеоролик, щоб підтримати колір настрою зелений.

День без паперу згадується раз на рік. З M.E.Doc – ми підтримуємо його щодня. 

Підтримуй нашу безпаперову акцію на сторінці M.E.Doc у Facebook та в Instagram @medoc_software. Робіть публікації з хештегом #Безпаперу, діліться інформацією та встановлюйте спеціальну рамку на свій аватар M.E.Doc #колірнастроюзелений у Фейсбуці.


64 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page