top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Вийшло оновлення Кабінета Cashӓlot

☝🏻 Переглядайте докладну інформацію про ГО

Додано можливість швидко переглянути інформацію про ГО у розділі Всі каси. Для перегляду даних натисніть іконку з зображенням ока біля назви господарської одиниці.


☝🏻 Новий інструмент у розділі Аналітика

У розділі Аналітика з’явився новий інструмент Касові зміни, який допоможе проаналізувати стан змін у ПРРО (відкриті/закриті) та підсумкові дані по розрахунковим операціям. При відкритті розділу автоматично формуються аналітичні дані по всім ПРРО та ГО за поточний тиждень. Змінити критерії відбору даних можна за допомогою полів фільтру.

У розділі представлена інформація:

- сумарна кількість закритих/незакритих змін на ПРРО, за певний період;

- сумарний час (в годинах) протягом якого на ПРРО повинна була бути закрита зміна;

- дані про ПРРО, які не закрили зміну протягом доби;

- підсумкові дані по сумам продажу та повернення у розрізі видів оплат, ПДВ, акцизу, збору до ПФ, службовій видачі, службовому внесенню.


☝🏻 Налаштовуйте відображення залишку готівки у Х-звіті

У розділі Всі каси - Налаштування додано розділ Налаштування відображення залишку готівки в касі у Х-звіті. У розділі можна обрати ПРРО, для яких на друкованій формі Х-звіту потрібно відображати реквізит Залишок готівки в касі та суми залишку на момент формування звіту.


☝🏻 Налаштовуйте відображення значення Без ПДВ у чеках

У розділі Мій бізнес - Налаштування додано розділ Налаштування відображення значення «Без ПДВ». У розділі можна обрати господарські одиниці, для яких на друкованій формі чеку буде відображатися значення Без ПДВ. Відображення значення Без ПДВ на друкованій формі фіскального чека здійснюється у ПРРО, що належать до господарських одиниць, для яких виконано налаштування відображення.


🛠 Ми прагнемо до досконалості:

1. Відкориговано відображення інформації після реєстрації чеків у розділі Аналітика – Аналітика по реалізованим товарам, у колонці Код УКТ ЗЕД.

2. Налаштовано відображення даних у розділі Аналітика за обраний користувачем інтервал часу.

3. У розділі Склад відкориговано відображення даних у таблиці Форми обліку товарних запасів за обраний період часу.

4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page