top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

ДФС дає поради, як поновити звітність, якщо ви її втратили


ГУ ДФС у Волинській області інформує, що у випадку втрати оригіналів звітності, що були раніше подані до контролюючого органу, суб'єкт господарювання може їх поновити. Для цього необхідно звернутися до контролюючого органу і отримати (завірити) копію звітності.


Відповідно до ст.7 Закону України від 13.01.2011 №2939-VІ "Про доступ до публічної інформації" зі змінами та доповненнями, конфіденційна інформація - інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім об'єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов.


Розпорядники інформації, визначені частиною першою ст.13 Закону №2939, які володіють конфіденційною інформацією, можуть поширювати її лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди - лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.


Згідно ст. 10 Закону №2939 кожна особа має право, зокрема, доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається.


Розпорядники інформації, які володіють інформацією про особу, зобов'язані, зокрема, надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується, крім випадків, передбачених законом.


Источник: https://shop.yt.ua/uk/news/dfs-da-poradi-jak-ponoviti-zvtnst-jakshho-vi-vtratili

14 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page