top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Звітуйте щодо об’ємів пального до ДПС автоматично: Облік акцизного податку з доступом до API

З 1-го липня 2019 року уряд запровадив систему електронного адміністрування реалізації пального СЕАРП. Відповідно до неї усі реалізатори пального, передусім, це АЗС — як стаціонарні, так і пересувні, мають щоденно звітувати про об'єми проданого пального.


Для цього на кожен резервуар (колонку) були встановлені лічильники — витратоміри та рівнеміри, які щоденно моніторять показники, на основі котрих формується консолідований звіт та подається до ДПС. Зараз цей процес відбувається в ручному режимі. Тобто, бухгалтер має щоденно збирати дані з кожного лічильника, зводити їх та подавати до ДПС.


Поки що держава не застосовує жодних санкцій за несвоєчасне подання даних щодо об’ємів проданого пального. Але надалі, а саме: з 1.04.2020 року накладатимуться штрафи, тобто звітування стане обов’язковим.


М.E.Doc подбав про зручне рішення — АРІ для обліку акцизного податку на пальне, яке допомагає автоматизувати збір та подачу даних до ДПС.


Як це працює?


  • АРІ синхронізується з вашою системою моніторингу рівнемірів.

  • Щодня АРІ збирає показники витратомірів-лічильників і рівнемірів та передає їх у М.E.Doc, де на їх основі автоматично формується Довідка про зведені за добу дані.

  • М.E.Doc, своєю чергою, надсилає цю довідку до ДПС.


До нашого АРІ можна під’єднати будь-яку систему моніторингу. Запрошуємо усіх розробників — постачальників витратомірів-лічильників та рівнемірів до співпраці!


125 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Komentarze


bottom of page