top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Користувачі массово отримують квитанцій з попередженням від ДФСУ про використання захищених носіїв

Відповідно до норм Закону України "Про електронні довірчі послуги" всім без винятку платникам податків, незалежно від форми власності, яким програмним забезпеченням користується та в якого кваліфікованого надавача електронних послуг (АЦСК) отримали ключі КЕП (ЕЦП) надходять квитанції з попередженням про порушення вимог:


Додатково повідомляємо - Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації, що не відповідає вимогам Закону України «Про електронні довірчі послуги» - особистий ключ кваліфікованого електронного підпису повинен зберігатись у захищеному носії інформації (у кваліфікованому засобі електронного підпису).


Такий спосіб попередження від контролюючого органу платників податків став для всіх несподіванкою, але ставлячись з розумінням, потрібно погодитись, що мета таких заходів - прискорення процесу переходу всіх суб'єктів господарювання на використання захищених носіїв для забезпечення надійного зберігання особистих ключів підписантів.


Звертаємо увагу всіх користувачів!

Попередження від ДФСУ в квитанціях ніяким чином не впливає на прийняття та обробку електронної звітності, процес роботи з податковими накладними та звітністю здійснюється в штатному режимі.


Ми підготували для вас детальне роз'яснення з прикладами змісту квитанцій з якими ви можете ознайомитись тут.


Ще раніше зобов'язаними використовувати захищені носії інформації були:

Органи державної влади, місцевого самоврядування та підприємства державної форми власності.Державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси.


Рекомендуємо кожному платнику податків подбати про безпеку свого особистого КЕП (ЕЦП) та зберігати їх на токенах.

Використовуючи захищені носії інформації, ніхто не може скопіювати ваш особистий ключ, адже він генерується відразу на токен і зробити його копію неможливо.

Підписання документів відбувається на захищеному носії, тому несанкціоноване втручання або зчитування інформації в момент підписання відсутнє.

Існують різні види захищених носіїв, можна придбати будь-який відповідно до ваших потреб та вподобань.


За додатковою інформацією або з придбання токенів

звертайтесь за телефоном 050-700-76-51


63 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page