top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Надання інформації про зареєстровану в ЄРПН ПН на операції з постачання сільськогосподарської продукЯкщо Вы бачите у квитанції №1 по РК такий текст:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Виявлені помилки: Документ не може бути прийнятий - Повідомлення - РК містить інформацію, яка не може бути відображена в такому повідомленні: У графі 2 «Причина коригування» табличної частини розділу Б Повідомлення - РК повинна бути зазначена причина коригування: "Надання інформації про зареєстровану в ЄРПН ПН на операції з постачання сільськогосподарської продукції власного виробництва, в якій помилково не зазначено у другій частині порядкового номера після першого знака дробу – код "2"". Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.14

Вам потрібно виправити колонку 2 "Причина коригування" розділу Б:

Надання інформації про зареєстровану в ЄРПН ПН на операції з постачання сільськогосподарської продукції власного виробництва, в якій помилково не зазначено у другій частині порядкового номера після першого знака дробу – код "2"

20 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page