top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Оновлення ПРРО Cashӓlot версія 01.00.043

☝🏻Закривайте зміну за графіком


Для суб’єктів господарювання, які працюють за чітким графіком роботи, тепер є можливість визначати час автоматичного закриття зміни для ПРРО.

У меню Налаштування додано розділ Автоматичне закриття зміни.

У розділі реалізовано можливість налаштувати наступні параметри для автоматичного закриття зміни:


- обрати ПРРО, для яких необхідно виконувати операцію автозакриття зміни;


- встановити час, у який необхідно виконати операцію (однаковий для всіх ПРРО у ГО або персонально для кожного обраного ПРРО);


- встановити необхідність попереджувати касира про автозакриття зміни на касі та задати часовий інтервал, у який буде здійснюватися попередження;


- налаштувати виконання операції Службова видача на всю суму готівки у касі (якщо налаштування залишиться неактивованим, при виконанні автозакриття зміни операція по службовій видачі не буде виконуватися).


Важливо: автозакриття виконується тільки у поточному примірнику ПРРО, на якому відкрито зміну авторизованим користувачем та за умови, що ПРРО знаходиться в активному стані, ПРРО Cashӓlot не повинен бути закритим.


При виконанні автозакриття зміни для ПРРО здійснюється формування Z-звіту та закриття зміни, а також, (за наявності відповідних налаштувань) операція Службова видача на всю суму готівки у касі. Неоплачений чек переноситься у Відкладені.


Налаштувати параметри автозакриття також можна у Кабінеті Cashӓlot. Налаштування автозакриття, виконані у Кабінеті, автоматично завантажуються на ПРРО при відкритті зміни.


Якщо налаштування автозакриття одночасно виконані у Кабінеті Cashӓlot та на ПРРО, пріоритетними є налаштування, виконані у Кабінеті.


☝🏻Використовуйте POS-термінали


Реалізовано можливість використання POS-терміналів Ощадбанку при оплаті товарів карткою. Додано налаштування підключення POS-термінала Ощадбанку у розділі Налаштування – Додаткове обладнання – POS-термінали. Детально про налаштування дивіться у довідці до ПРРО Cashӓlot.


☝🏻Зручно вводьте штрих-коди марок акцизного податку


Реалізовано відображення літер у верхньому регістрі для поля Штрих-код марки. Якщо введено маленьку літеру, Cashӓlot автоматично замінить її на велику.


🛠 Ми прагнемо до досконалості:


Виконано доопрацювання механізму переходу в режим «онлайн» з реєстрацією ланцюжка великої кількості чеків, за умови використання інтернет-з’єднання низької швидкості.


Програма буде автоматично оновлена при першому відкритті та при умові наявності доступу до ресурсів.

7 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page