top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Оновлення ПРРО Cashӓlot версія 01.00.047

☝🏻Продавайте товари швидко та зручно

Реалізовано можливість додавання у чек товару/послуги без попереднього створення картки номенклатури. Касир може додати у чек товар/послугу за назвою та вручну вказати значення ціни, кількості товару/послуги, знижку (за потреби).

Функція доступна при роботі з ПРРО, для яких виконано відповідні налаштування у розділі Всі каси – Налаштування – Продаж без картки номенклатури та по вільній ціні у Кабінеті користувача Cashӓlot.

Для додавання товару/послуги у чек без збереження картки номенклатури у вікні формування чека введіть назву товару/послуги та натисніть кнопку Додати без створення картки номенклатури.

Далі, залежно від налаштувань, виконаних у Кабінеті користувача Cashӓlot:

- у вікні, що відкриється, заповніть додаткові реквізити товару/послуги, необхідні для формування фіскального чека: Найменування, Ціна, грн, ставка ПДВ та Літера, ставка Акцизного податку та Літера, Код УКТЗЕД, Код ДКПП. Введіть потрібну кількість у полі К-ть, у колонках Знижка, грн або Знижка, % за потреби введіть значення знижки

або

- якщо у Кабінеті користувача Cashӓlot активовано опцію Без запиту додаткових реквізитів, у рядку доданого у чек товару/послуги введіть тільки кількість, ціну та значення знижки (за потреби) без зазначення додаткових реквізитів.

Доданий таким чином товар/послуга не зберігається у довіднику Номенклатура.


☝🏻Заповнюйте картки номенклатури швидше

Реалізовано автоматичне заповнення поля Група у картці нової номенклатури значенням, що було обране у фільтрі Група довідника Номенклатура.

☝🏻Переглядайте ціну та одиницю виміру при додаванні товарів у чек

У список товарів, що відкривається під час пошуку товарів у вікні формування чека, додано інформацію про ціну та одиницю виміру товарів.


☝🏻Зазначайте кількість повернення правильно

При формуванні видаткового чека додано контроль кількості номенклатурної позиції, що повертається. У графі К-ть видаткового чека неможливо ввести значення, що перевищує кількість номенклатурної позиції у фіскальному чеку продажу.


☝🏻Додаткова інформація у розділі Історія операцій

У колонці Опис реєстру Історія операцій для сторнованих чеків додано відображення примітки "сторновано".


🛠 Ми прагнемо до досконалості:

1. Змінено формат імені файлу при виконанні експорту Звіту про реалізовані товари. У разі формування звіту за один день ім’я файлу матиме формат: «Звіт про реалізовані товари (надані послуги) за ДД.ММ.РРРР.xlsx». При формуванні звіту за період файл зберігатиметься з іменем: «Звіт про реалізовані товари (надані послуги) за період з ДД.ММ.РРРР по ДД.ММ.РРРР.xlsx», де ДД.ММ.РРРР – день місяць та рік.

2. Змінено формат імені файлу при експорті Історії операцій, у разі обрання інтервалу За весь період. У ім’я файлу додаватимуться дати реєстрації першого та останнього чека з переліку всіх чеків, що зберігаються у реєстрі.

3. У реєстрі и для фільтра Розширений пошук – Користувач додано значення Всі користувачі. Значення Всі користувачі встановлено за замовчуванням.

4. Відкориговано розрахунок загальної суми знижки у Звіті про реалізовані товари для товарів, що реалізовані за способом оплати Передоплата та Післяплата.

5. Додано відображення реквізиту Касир та прізвища, ім’я, по батькові касира на друкованих формах службових чеків:

- Службове внесення;

- Службова видача.

6. Реалізовано відображення ПІБ Старшого касира, який зареєстрував операцію, у разі, якщо зміна у касі була відкрита іншим касиром.

7. Для користувача, авторизованого з КЕП Старшого касира, реалізовано можливість входу у зміну, що була відкрита іншим користувачем.

8. На друкованих формах Z-звіту та Х-звіту змінено назву реквізиту Загальний підсумок розрахункових операцій на Загальна сума.

9. При закритті зміни у вікні Службової видачі реалізовано можливість редагування суми службової видачі, якщо сума готівки в касі більше заданого Ліміту залишку готівки в касі.

10. Додано попередження про формування видаткового чека на основі фіскального чека продажу, за яким раніше вже здійснювалось повернення товару.


Програма буде автоматично оновлена при першому відкритті та при умові наявності доступу до ресурсів.

6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page