top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Оновлено!!! Увага! ЄДР не працюватиме з 5 по 16 серпня 2020 року

Оновлено: 27 лип. 2020 р.

«Ми розуміємо важливість доступу до інформації, яка міститься в ЄДР, як для державних органів та комерційних структур, так і для фізичних та юридичних осіб. І тому ми знайшли потужності, щоб під час оновлення реєстру забезпечити користувачам регулярний доступ до такої важливої інформації», - повідомив генеральний директор державного підприємства «Національні інформаційні системи» Олексій Бережний.

Відтак, під час впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР не будуть працювати:


- Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (повне відключення);

- сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);

- публікація відкритих даних з ЄДР;

- портал usr.minjust.gov.ua (відключення в частині формування платного витягу та витягу для державних органів);

- «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР).


Звертаємо увагу, за повідомленням Мін’юсту, з 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.


У зв’язку з тим, що відбуватиметься перенесення даних зі старого реєстру до нового, доступ реєстраторів до ЄДР з 07 серпня буде відсутній. Документи на реєстрацію НЕ прийматимуться з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня.


Мін’юст просить вибачення за тимчасові незручності та радить запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

182 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page