top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

Штрафи за відсутність ліцензії на зберігання пального відтерміновано!

Законом відтерміновано до 31 грудня 2019 року застосування до суб'єктів господарювання штрафів у разі зберігання пального без наявності відповідної ліцензії.


4 червня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону №10359 "Про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів". А вже сьогодні, 6 червня, Верховна Рада прийняла його в цілому. Про це йдеться у карточці законопроекту.


Таким чином, відтерміновано застосування до суб'єктів господарювання фінансової санкції у вигляді штрафу у розмірі 500 тисяч гривень у разі зберігання пального до 31 грудня 2019 року без наявності відповідної ліцензії. Відповідні зміни внесені до статті 18 Закону №481/95-ВР.


Як зазначено у пояснювальній записці, ці зміни пов'язані з тим, що велика кількість суб'єктів господарювання (серед яких підприємства агропромислового комплексу, гірничодобувні та автотранспортні підприємства) ще не мають усіх потрібних документів (їх отримання потребує певного часу), що унеможливить вчасне, до 1 липня 2019 року, отримання ними ліцензії для зберігання пального, відсутність якої тягне застосування до таких суб'єктів господарювання фінансових санкцій.


Відповідно прийняття законопроекту дозволить суб'єктам господарювання у повному обсязі підготувати документи, які необхідні для отримання ліцензії на право зберігання пального, та уникнути застосування до них штрафів за відсутність відповідної ліцензії.


Закон набере чинності з 1 липня 2019 року.


38 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page