top of page
Пошук
  • Фото автораme-doc

M.E.Doc в Ажурі (Microsoft AZURE)!

Дорогі користувачі, ми щодня працюємо над удосконаленням захисту та розширенням функціональних можливостей M.E.Doc, закінчили тестувати, а на сьогодні вже розмістили сервіс оновлень на платформі Microsoft Azure. 

Платформа Microsoft AZURE надає найбільш безпечне середовище, яке тільки можливо отримати на сьогодні. 

azure.microsoft
azure.microsoft

Наявність великого спектру інструментів та доступ до них дозволить нам в подальшому використовувати великий потенціал даної платформи для безпечного та якісного надання послуг. 

Розміщення нашого сервісу на цій платформі надає цілий ряд переваг для наших клієнтів: 

  • Безпека та захист інформації.

На сьогоднішній день це є пріоритетом номер один у роботі компанії. Завдяки платформі ми гарантуємо, що наш сервіс буде конфіденційним, цілісним та доступним для роботи користувача. Тим самим ми посилили захист сервісу від нападків кіберзлочинців та рейдерів. 

  • Надійність та відмовостійкість.

За допомогою механізмів моніторингу, резервного копіювання, керування даними та балансуванням навантаження ми гарантуємо роботу сервісу цілодобово, в незалежності від навантажень чи збоїв в роботі обладнання.  

Розробник програми M.E.Doc має статус GOLD партнер Microsoft. Ми постійно використовуємо новітні технології та досягнення лідерів ринку для розвитку продукту, щоб зробити Вашу роботу більш захищеною та ефективною.

Працюйте із задоволення разом з M.E.Doc!


azure.microsoft.com

48 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page